fbpx

Online terapie

Proč online

Pokud to máte daleko do Brna, kde pracuji se svými klienty, můžete se objednat na online terapii – a to v případě, že máte zájem o Regresní terapii HAP, homeopatickou konzultaci, případně jinou terapii, kromě Kvantové regresní terapie, kterou není vhodné podstupovat jinak než osobně.

 

V případě, že máte zájem o terapii online, je nutná platba celé částky na účet předem, a to při rezervaci termínu. Zájemců o terapie je hodně a včasnou platbou vyjadřujete svůj vážný zájem o termín.

vysetreni-kme-eri-brno-lisen-1
já terapie

Průběh

Při terapii online můžeme použít Skype nebo Messenger, na médiu bychom se domluvili při rezervaci termínu. V domluvený termín mějte zajištěný klid a soukromí u vás doma, aby vás nikdo nerušil po celou dobu terapie.

 

Kvalita a účinek terapie je stejný, nemusíte se obávat toho, že byste byli o cokoliv ochuzeni. Je to zcela plnohodnotný způsob terapie, a často jediný možný způsob, pokud jste daleko.

 

Při objednávce tedy prosím specifikujte, o kterou terapii máte zájem a co je vám bližší, jestli Skype nebo Mess. Já vám následně nabídnu volné termíny, ze kterých si vyberete ten nejvhodnější. Ten vám potvrdím a budu se na vás těšit.

Platba

Platbu za příslušnou terapii můžete poukázat následujícím způsobem:

tuzemská platba na č.ú: 123-6689330217/0100

platba ze zahraničí: IBAN CZ40 0100 0001 2366 8933 0217, BIC: KOMBCZPP

kme-eri-analyza-brno-1

Reiki ošetření

60 minut

Výklad karet – poradenství

60 minut

Klasické a speciální masáže

60 minut

Hlubinná abreaktivní psychoterapie

Regresní terapie – HAP

2 hodiny

Bachova terapie – konzultace a namíchání kapek

1 hodina

Homeopatie – vyšetření a výběr léku

2 hodiny