fbpx

O mně

Michaela Todarellová Brno terapie

Tak tedy pár slov o mě..jmenuji se Michaela a narodila jsem se na severní Moravě v roce 1970. Svůj domov jsem nalezla v Brně, kde žiji se svou rodinou již víc než dvacet let.

Občas se mě někteří mí přátelé ptají, kdy jsem se začala zajímat o léčebné terapie, o duchovní podstatu života. Na tuto otázku nemůžu než odpovědět, že si nevzpomínám, že bych se kdy o duchovno a zdraví nezajímala. Jak už to ale v životě většinou bývá, musela jsem nejdříve projít tzv. očistcem. Pracovala jsem v různých oborech, velmi nepodobných tomu, co jsem bez ustání studovala jako ezoterické vědy, alternativní medicínu, duši a sny, významy tarotových karet a dalších příbuzné oblasti.

Když jsem získala mnohé zkušenosti z obchodu a ve své mateřské firmě se dostala na to nejvyšší možné místo, uvědomila jsem si, že to, co by mě uspokojovalo víc, je moci pomáhat lidem nacházet jejich cestu ke zdraví.

Jak už jsem předeslala, můj předchozí život byl velkým očistcem. Ten mě naučil vidět souvislosti, které měly předtím jen nejasné kontury. Pochopila jsem, že všechno se vším souvisí a že neexistují náhody. Pochopila jsem, že nám život dává impulzy, které je lépe vyslyšet. A že život může být přes veškeré problémy a překážky nádherný a uchvacující.

Studovala jsem mnohé obory, ale nakonec mě nejvíce oslovila reflexologie nebo-li reflexní terapie a různé energetické terapie. Tak jsem se před 15ti lety nechala zasvětit do 1. stupně reiki a vzápětí, pár měsíců nato jsem absolvovala 2. stupeň. Následovalo studium numerologie – vědy o číslech. Pak jsem se vyškolila v kurzu reflexní terapie plosky nohou a dále absolvovala kurz reflexní terapie lymfatického systému. Před deseti lety jsem se oddala studiu homeopatie a od té doby s její pomocí pomáhám lidem s nejrůznějšími fyzickými, i psychickými problémy. Snad odjakživa pracuji s energií a energetickými centry – čakrami, a již víc než dvacet let medituji s tarotem, který mi pomáhá vidět jasněji jinak nejasné souvislosti.

Můj obor je má cesta. Je to cesta na celý život. A děkuji z celého srdce za to, že po ní smím kráčet s plnou důvěrou a vírou.