fbpx

Tarot – cesta k pochopení

22. 2. 2018

K tomu, abych hovořila se svým vyšším Já nebo s Duchem, kterého volám na pomoc v případě potřeby, můžu používat jakýchkoliv prostředků, dokonce se můžu tázat přímo, aniž bych používala nějakého prostředníka, ale karty jsou velmi blízké mému srdci a mému chápání.

Díky kartám vidím to, co bych běžně mohla opomenout, čtu v nich, když si nevím rady s nějakou situací nebo se vztahy nebo když toužím vědět víc, abych se mohla rozhodovat na základě konkrétních informací. Čtu v kartách to, co je teď a tady. S veškerými souvislostmi a skrytými úrovněmi. Čtu v nich potenciál budoucího vývoje.

Nejraději používám Crowleyho tarot, který je mi nejbližší, mám ho prostě ráda a navzájem si vyhovujeme a respektujeme se. Jeho barevné, symbolické a číselné zpracování přináší věčnou moudrost, doslova v něm můžeme číst jako v moudrých knihách, a vede k hlubšímu poznání situace se všemi důsledky a příčinami. 

Máte-li nějakou otázku či problém, na který se chcete podívat z jiného úhlu pohledu a tak nalézt řešení, přijďte se poradit s kartami. Pro mimo brněnské zájemce je možné udělat výklad karet pomocí skypu. V tomto případě je nutná platba předem nebo dle domluvy.
Výklad trvá dle potřeby, ze zkušenosti nejčastěji 1 až 2 hodiny.