fbpx

Chřipka a colostrum

22. 2. 2018

Když na vás něco leze, cítíte se unavení až schvácení, celkově slabí, bolí vás každý kloub v těle, máte pravděpodobně zvýšenou teplotu či horečku a cítíte se jakoby jste nebyli ve své kůži. To jsou prvotní příznaky chřipky. Každý z nás to dobře zná. V tomto stavu je nejlepší vlézt si do postele, odpočívat co nejvíc a doplňovat tekutiny, které ztrácíte pocením. Taková chřipka může trvat i týden, dokonce v posledních letech díky mutacím virů i déle, někdy se člověk nezbaví chřipky ani po měsíci.

Dá se něco udělat, aby jste podchytili první příznaky a okamžitě začali čelit této chorobě? Odpověď zní ano. Existuje jedinečný, stoprocentně přírodní produkt, který když začnete užívat ihned po rozeznání prvních příznaků, zajistí, abyste se ihned začali uzdravovat. Jedná se o mlezivo, které se vytváří v mléčných žlázách matky již před porodem a po několika hodinách po porodu se přetváří na mateřské mléko. Toto mlezivo, nebo-li colostrum, se doporučuje užívat nejn při chřipkovém onemocnění, ale při jakémkoliv oslabení imunitního systému.

Co přesně udělá colostrum ve vašem těle?

Sníží pocit choroby, zkrátí délku trvání onemocnění, sníží tělesnou teplotu aniž by ji potlačoval jako běžná antipyretika, zmírní bolesti hlavy a krku, zlepší vykašlávání hlenů, sníží potřebu užívání klasických chemických léků a zkrátí podstatným způsobem dobu rekonvalescence.

Pokud začnete užívat colostrum na počátku onemocnění, je velmi pravděpodobné, že nebudete ani muset ulehnout, i když se doporučuje dopřát tělu vydatný odpočinek, protože okamžitě do sebe dostáváte velmi účinné protilátky na potření virů a baktérií a výrazným způsobem také posilníte svůj vlastní imunitní systém, který pak dokáže mnohem lépe a rychleji zlikvidovat choroboplodné zárodky.

Kdo může užívat colostrum?

Colostrum je vhodné používat i při léčbě novorozeňat, těhotných a kojících žen, u starších a nemocných lidí, stejně jako prevenci u zdravých a aktivních lidí. Studie prokázaly, že léčba colostrem je 3x účinnější než očkování proti chřipce, navíc nemá žádné vedlejší účinky, což se nedá říct o žádném chemicky vyrobeném léku. Zároveň je možné současně s colostrem užívat jiné léky, např. Antibiotika, v případě nutnosti.

Colostrum, nebo-li česky mlezivo, obsahuje biologicky aktivní látky, jako jsou imunoglobulíny, protilátky, růstové faktory na obnovu a regeneraci poškozených buněk a tkání, vitamíny, minerály a různé bílkoviny, proto je velmi důležité, aby k jeho zpracování docházelo výlučně zastudena, aby bylo zachováno maximum účinných látek. Aby bylo colostrum co možná nejvíc účinné, je důležité, aby při jeho získávání, zpracování, skladování a transportu byly dodrženy přísné hygienické a technologické postupy, které dokáže zaručit jen málo výrobců.

Někteří výrobci vás budou lákat na nižší cenu, ale mnohem důležitější faktorem při výběru colostra je jeho kvalita, která se rovná jeho účinku. Na českém trhu je za špičkový produkt považováno colostrum s nezávislou německou certifikací SGS Institut Fresenius, která garantuje tu nejvyšší možnou kvalitu a účinek produktu.

Ověřte si proto před nákupem, zda vám nabízené colostrum má tento certifikát kvality.

 

Pokud máte některé z výše uvedených potíží a chcete je vyléčit pomocí colostra, kontaktujte mě prosím mailem nebo telefonicky – m.todarellova@seznam.cz,

Tel: 774-449252.