fbpx

Terapie Brno

 

1

Homeopatická konzultace

1 – 2 hodiny

 • Homeopatie je ucelený holistický léčebný systém, léčí nejen fyzické neduhy, ale zvláště i psychická či emocionální traumata, která každý z nás ve svém životě prožil, ať už se jedná o smrt někoho blízkého, bolestný rozchod, ztrátu zaměstnání, profesní neúspěchy, závislosti, stěhování, neúspěch či nepochopení, nedostatek lásky a náklonnosti jak v dětství, tak v dospělém věku a mnoho dalších.
 • Aby mohl být člověk vyléčen za pomoci homeopatie, je třeba uchopit pravou příčinu vzniku nemoci, protože fyzická nemoc a její projevy jsou pouhým vyjádřením a následkem právě traumatu či bloku na fyzické, emocionální nebo psychické úrovni. Homeopat proto veškerou svou léčbu primárně soustředí na zjištění opravdového původu nemoci, teprve pak může navrhnout řešení a doporučit průběh homeopatické léčby.
 • Homeopatický lék je vybírán pro každého pacienta individuálně, pomocí homeopatického odběru, který sestává z rozhovoru mezi homeopatem a pacientem, a na základě základního homeopatického zákonu o podobnosti, že podobné léčí podobné.
 • Homeopatie umí úspěšně léčit jak akutní, tak chronické projevy nemoci, od bolesti hlavy, chřipky a angíny přes poruchy chování dětí a psychické diagnózy až po život ohrožující nemoci. Léčí úzkosti, strachy, nejistotu, odstraňuje bloky na emocionální a psychické úrovni, pomáhá dosáhnout lepší kvality života. Homeopatie je úspěšná při léčbě dětí, dospělých i zvířat. Velmi se doporučuje také v těhotenství a u hodně malých dětí.
 • Pro mimo brněnské zájemce je možné provést homeopatické vyšetření přes skype nebo messenger.
  bottles-homeopathic-globules

  Bachova terapie

  + namíchání léčebné kombinace Bachových esencí

  1 – 2 hodiny

  • Většina fyzických nemocí má příčinu v nevyrovnané psychice, negativních emocích a myšlení, proto pokud ovlivníme a vyrovnáme psychiku a mysl, přímo tím napomáháme organismu léčit i fyzické neduhy. Bachovy esence nám také pomáhají žít kvalitnější a plnohodnotnější život, protože harmonizují negativní stavy a zbavují nás vnitřního napětí a úzkosti. Každý z nás prožívá ve svém životě více či méně nepříjemných či dokonce traumatizujících situací a je na nás, jak se s nimi vyrovnáme. Esence nám v tom mohou hodně pomoci.
  • Bachovy esence pokrývají veškeré psychické nevyrovnané stavy, rozbouřené emoce a neklidnou či utrápenou mysl. Mezi jiným léčí nejrůznější strachy a obavy, stavy úzkosti a neklidu, pocity méněcennosti a obavy z neúspěchu, následky šoku po ztrátě nebo neschopnost se rozhodovat v důležitých životních situacích.
  • Pokud máte pocit, že potřebujete harmonizovat svůj psychický a mentální stav, stačí se domluvit na termínu konzultace – obvykle stačí 30 až 60 min., na základě které vám na místě namícháme vaši léčivou kombinaci.
  Tea tree essential oil in a small bottle. Selective focus.

  Reiki ošetření

  30 – 60 minut

  • Reiki je univerzální kosmická energie, která nás obklopuje a vyplňuje celý prostor kolem nás. Tato absolutně čistá energie má harmonizační účinky. Reiki má vlastní inteligenci, to znamená, že proudí právě tam, kde je jí nejvíce potřeba. Není možno ji ´znečistit´ negativní myšlenkou předávajícího, protože se nedá ovlivňovat myslí, ale s reiki se pracuje jen skrze srdce.
  • Terapie reiki je jednoduchá léčebná technika, pro kterou je nutno být zasvěcen mistrem reiki. Já pracuji s reiki již několik let. Je to terapie, která umožňuje harmonizovat místa s nějakými nedostatky nebo naopak přebytky v organismu, ať už se jedná o jeho fyzickou, psychickou či duchovní stránku. Mohu pracovat s klientem přímo na místě tak, že budu klást své ruce, jež se stávají kanálem energie reiki, na nemocná nebo disharmonická místa, anebo můžu pracovat i na dálku.
  • Energie reiki nemůže nikdy ublížit, může jen pomoci. Proto ji můžu jen doporučit
  Cropped hands of therapist performing reiki on young woman at spa

  Výklad karet

  poradenství

  30 – 60 minut, případně dle potřeby

  • Nacházíte-li se v životní situaci, které ne tak docela rozumíte a chcete nahlédnout tzv. ´pod pokličku´, pak je pro vás ideální výklad karet. Karty odhalují různé úrovně dané situace a dovolují nám vidět skryté nebo mlhou opředené souvislosti. Současně mohou navrhnout postup či řešení, jsou tedy velmi konstruktivní.
  • V kartách můžeme číst to, co je teď a tady. Čteme v nich potenciál budoucího vývoje a možnosti cest, kterými se můžete vydat. Ptát se můžete na cokoliv, co vás zajímá – osobní vztahy a jejich vývoj, práce, zdraví, potenciál vašeho života, plán duše, prostě cokoliv, co vás trápí nebo ve vás vzbuzuje touhu a zvědavost.
  • Máte-li nějakou otázku či problém, na který se chcete podívat z jiného úhlu pohledu a tak nalézt řešení, přijďte se poradit s kartami.
  • Pro mimo brněnské zájemce je možné udělat výklad karet přes Skype nebo Messenger.
  Tarot Card Mockup

  Reiki ošetření

  60 minut

  Výklad karet – poradenství

  60 minut

  Klasické a speciální masáže

  60 minut

  Hlubinná abreaktivní psychoterapie

  Regresní terapie – HAP

  2 hodiny

  Bachova terapie – konzultace a namíchání kapek

  1 hodina

  Homeopatie – vyšetření a výběr léku

  2 hodiny