fbpx

 Kvantová regresní terapie

 

Přirozená cesta k informacím a moudrému vedení v životě
portrait-square-11

S kým kvantová regrese probíhá?

Terapeutka / masérka

Jmenuji se Michaela Todarellová (nar. 1970) a žiji a pracuji v Brně.  Vystudovala jsem Homeopatickou fakultu a jsem také akreditovanou masérkou. Ve své terapeutické praxi jsem skloubila péči o tělo s péčí o mysl, psychiku a duši člověka. Celý život vnímám toto propojení a souvislosti mezi fyzickým onemocněním a psychikou člověka. 

Co je kvantová regresní terapie 

therapist-08

Kvantová regrese je léty prověřená terapeutická metoda, kterou pro nás vytvořila a 40let upravovala světově známá regresní terapeutka Dolores Cannon. Všechny její zkušenosti z tisíců hodin s klienty jsou v této metodě zúročeny. A my máme velké štěstí, že můžeme tyto její letité zkušenosti a metodiku používat a dál rozvíjet.

 

Kvantová regrese vás provede několika situacemi v minulých životech, které přímo souvisí s vašimi aktuálními potížemi v současném životě. Také vám umožní získat odpovědi až na 10 otázek, které vás zajímají a které jsou pro vás důležité, a to při komunikaci s vaším Vyšším vědomím. To jsou vaši duchovní průvodci, bytosti lásky a světla, které vás provází životem, ať už si je uvědomujete nebo ne.

 

Vyšší vědomí vám vybere ty minulé životy, které jsou důležité pro pochopení a uvědomění si klíčových okolností vašeho současného života. To vám pomůže odhalit příčiny vašich potíží, konfliktů, těžkostí, a následně, pokud plně využijete svého potenciálu, budete se moci posunout dál ve svém celkovém vývoji.

Vaše vyšší vědomí bude s vámi hovořit skrze vás, při tom budete vedeni mým hlasem a mými pokyny. Po celu dobu regrese budete ve změněném stavu vědomí, které je podobné stavu těsně před usnutím (théta). Při terapii budete pohodlně ležet. Celou regresi vám budu nahrávat, abyste se k ní mohli vracet dle potřeby. Někdy člověk potřebuje slyšet jednu věc víckrát nebo se potřebuje nejdřív někam posunout, aby ji vůbec slyšel. Proto nahrávka může být vaším věrným společníkem na vaší cestě životem.

 

portrait-12

Co je Vyšší vědomí 

Na Vyšší vědomí se můžeme plně spolehnout, protože nás všechny zná lépe než my sami sebe. Jsou to bytosti, které mají hlavní zájem na tom, abychom byli všichni spokojeni a šťastni, a abychom mohli naplňovat svůj potenciál ve zdraví, lásce a harmonii.

 

Mým úkolem je vás uvést do théty, provázet vás po celou dobu trvání regrese, a následně vás z regrese bezpečně vyvést. Celé sezení (ležení) trvá 3-5 hodin, cena za terapii nepřesáhne cenu uvedenou v Ceníku, i kdyby sezení trvalo déle.

 

Co můžete udělat pro zdárný průběh regrese, je přijít odpočatý/á, bez stresu a očekávání. Nechte se příjemně překvapit. Doporučuji nepožívat alkohol, drogy, antidepresiva, léky na spaní den před terapií a samozřejmě v den sezení. Ve stejný den si už nic důležitého nedomlouvejte, udělejte si raději volno a klidný režim, abyste mohli dobře strávit a zpracovat vaše zážitky z regrese.  Také si připravte až 10 otázek ohledně čehokoliv, co vás zajímá – zdraví, vztahy, práce, smysl života, cokoliv, co vás trápí, a to v písemné formě od nejdůležitějších po méně důležité.

 

''Relax a odpočinek je důležitý a tady je to správné místo, doporučuji!’'

Martin Zembinský

''Mohu vřele doporučit, skvělý přístup, uvolňující a příjemná masáž, jde vidět že Míšu práce baví za mě top''

Ivana Bělíčková

''U paní Michaely jsem vyzkoušela masáže, bachovky, homeopatika i tarot a byla jsem velmi spokojená. Myslím, že hlavní esencí je paní Michaela, její moudrost, skromnost, její duše Pomohla mi v nelehkých životních situacích. ‘'

Pavla Kociánová

Naplánovat si první sezení je snadné!

w

Vyplňte formulář

Proveďte platbu a domluvíme si termín

Terapie může začít

Jak se objednat

Objednávku Kvantové regrese mi pošlete emailem anebo pomocí objednávkového formuláře. A to po zaplacení zálohy ve výši 50% na můj účet 123-6689330217/0100. Do zprávy pro příjemce uveďte své jméno, abych si mohla spojit platbu s vámi. Je to záloha, která je nutná k tomu, abych vám mohla rezervovat vaše sezení. Druhou polovinu částky zaplatíte hotově po regresi.

Jakmile dorazí platba zálohy, budu vás kontaktovat s nabídkou termínů.

V případě, že v domluvený termín nedorazíte bez omluvy nebo termín zrušíte méně jak 48 hodin před domluveným termínem (v případě termínu v pondělí nejpozději předešlý pátek), první část platby – záloha, poslouží jako storno poplatek. Důvodem je časová náročnost Kvantové regrese.  Mohu poskytnout jen 1 terapii denně, a pokud mi klient zruší termín těsně před konáním, je to plýtvání časem, který jsem mohla věnovat jinému klientovi.

Do objednávky mi popište, z jakých důvodů jste se pro regresi rozhodli a co od ní očekáváte.

Dejte mi o sobě vědět

Společně najdeme řešení

9 + 8 =

+420 774 449 252

Třískalova 4, 638 00 Brno – Lesná

m.todarellova@seznam.cz

Reiki ošetření

60 minut

Výklad karet – poradenství

60 minut

Klasické a speciální masáže

60 minut

Hlubinná abreaktivní psychoterapie

Regresní terapie – HAP

2 hodiny

Bachova terapie – konzultace a namíchání kapek

1 hodina

Homeopatie – vyšetření a výběr léku

2 hodiny