fbpx

Čínská energetická masáž – pro novou energii

22. 2. 2018

Tato masážní metoda vychází z poznatků tradiční čínské medicíny, která rozeznává v těle člověka několik energetických drah (12 základních) a body na těchto drahách, které se dají touto masáží stimulovat. Jednou z nejdůležitějších drah je meridián močového měchýře, který se nachází podél páteře. Je to nejdelší meridián v lidském těle s 67 akupresurními body.

Účinky čínské energetické masáže

Účinek masáže spočívá ve stimulaci těchto bodů a v obnovování toku životní energie Qi, který je základní podmínkou pevného a trvalého zdraví. Kdykoli dojde k ucpání dráhy a zastavení toku energie Qi, vytváří se příznivé prostředí pro vznik choroby.

Čínská energetická masáž se provádí velmi pomalu a navozuje příjemný relaxační požitek. Je velmi vhodná pro lidi, kteří jsou příliš zaměstnaní, ať už v práci nebo v soukromém životě, kteří díky svému pracovnímu rytmu trpí bolestmi hlavy a zad, jsou nesoustředění, náladoví, nervózní a podráždění. Ale protože se jedná o jemnou masážní techniku, doporučuji ji každému, kdo se chce uvolnit a podpořit své zdraví.

Objednejte se na čínskou energetickou masáž ještě dnes, kontaktujte mě prosím mailem nebo telefonicky – m.todarellova@seznam.cz,

Tel: 774-449252.