fbpx

Homeopatie – celostní přístup k člověku

22. 2. 2018

Homeopatie a holistická léčba

Co to je homeopatie?

Homeopatie je druhou nejrozšířenější léčebnou metodou na světě, první je čínská medicína a klasická medicína, jak ji známe my, na čtvrtém. Je to ucelený holistický léčebný systém, léčí nejen fyzické neduhy, ale také a zvlášť psychická či emocionální traumata, která každý z nás ve svém životě prožil, ať už se jedná o smrt někoho blízkého, bolestný rozchod, ztrátu zaměstnání, profesní pozice, stěhování, neúspěch či nepochopení, nedostatek lásky a náklonnosti jak v dětství, tak v dospělém věku a další.

Jak probíhá léčba?

Aby mohl být člověk vyléčen, je třeba uchopit pravou příčinu vzniku nemoci, protože fyzická nemoc a její projevy jsou pouhým vyjádřením a následkem právě traumatu či bloku na fyzické, emocionální nebo psychické úrovni.

Jak se vybírá lék?

Homeopatický lék je vybírán pro každého pacienta individuálně, pomocí homeopatického odběru, který sestává z rozhovoru mezi homeopatem a pacientem, a na základě základního homeopatického zákonu o podobnosti, že podobné léčí podobné.

Co se léčí pomocí homeopatie?

Homeopatie umí úspěšně léčit jak akutní, tak chronické projevy nemoci, od bolesti hlavy, chřipky a angíny přes poruchy chování dětí a psychiatrické diagnózy až po život ohrožující nemoci. Léčí úzkosti, strachy, nejistotu, odstraňuje bloky na emocionální a psychické úrovni, pomáhá dosáhnout lepší kvality života.
Je úspěšná při léčbě dětí, dospělých i zvířat. Velmi se doporučuje také v těhotenství a u velmi malých dětí.

Chcete-li se objednat na konzultaci, při které se budeme zabývat vašimi problémy s následným výběrem vhodného homeopatického léku pro vás – neváhejte mě kontaktovat a domluvte si termín.

Pokud máte některé z výše uvedených potíží a chcete je vyléčit pomocí colostra, kontaktujte mě prosím mailem nebo telefonicky – m.todarellova@seznam.cz,

Tel: 774-449252.