fbpx

Klasická masáž a lávové kameny

22. 2. 2018

Proč kombinace klasické masáže a lávových kamenů?

Klasická masáž šíje a zad je účinnější, když je klient prohřátý buď ze sauny nebo horké sprchy. Svaly se lépe uvolňují a v celém organismu se samovolně nastartuje pocit relaxace. Horké lávové kameny prohřívají svaly a tkáně do hloubky a navíc stejně jako klasická masáž urychlují látkovou výměnu, očistný proces organismu a krevní oběh. Dalším důvodem je cenová dostupnost masáže v Brně.

Kdy se klasická masáž s lávovými kameny doporučuje?

Tato masáž se doporučuje hlavně lidem, kteří trpí dlouhodobými bolestmi zad, které jsou způsobené ztuhnutím nebo křečí svalů. Dále je vynikajícím prostředkem, jak se prohřát v chladnějším sychravém počasí, a přitom uvolnit problematické partie zad.

Co můžu od této masáže očekávat?

60 minut velmi příjemného uvolnění – fyzického i duševního, harmonii tepla prostupujícího do vašeho nitra, přísun nové léčivé energie a síly, pocit blaha a celkové spokojenosti. Atributů si může každý přidat sám, kolik chce, za vše hovoří osobní zkušenost.

Chci se objednat, co mám udělat?

Zavolejte mi na tel. 774 449 252 nebo mi napište e-mail na m.todarellova@seznam.cz a domluvte si termín, který vám bude vyhovovat.