fbpx

Lymfatická drenáž – cesta ke zdraví

22. 2. 2018

Co je lymfatická masáž nebo lépe řečeno drenáž?

Tato technika je velmi doporučovaná jak maséry, tak lékaři. Aktivuje totiž průchod lymfy, která zodpovídá za správnou funkci imunitního systému, tedy obranyschopnost lidského organismu před nemocemi a nejrůznějšími potížemi psychického i fyzického původu. Dále je zodpovědná za čištění organismu od toxinů, které v těle vznikají dýcháním a látkovou přeměnou.

Co způsobuje stagnaci lymfy v těle?

Nedostatek pohybu, jednostranná zátěž, ochablost svalů a podkožních tkání jsou nejčastější příčinou nedostatečného odvádění lymfy a hromadění škodlivých látek – toxinů – ve tkáních a kloubech.

Které potíže lze pomocí lymfatické masáže léčit?

Pocity únavy, těžké nohy, otoky, celulitida, oslabení imunitního systému, otékání kotníků, otoky v břiše často přisuzované otylosti, otoky očních víček, mízních uzlin, dechové potíže, sklon k infekčním nemocem z důvodu oslabení imunitního systému, migrény, bolesti hlavy a jejich prevence, bolesti páteře, svalů, otoky obličeje, celulitida, akné, suchá pleť, rozšířené žilky, otoky, napětí, křeče končetin, porucha látkové výměny v kloubech – artróza, dna, bolesti těla po sportovních výkonech, křečové žíly, žilní nedostatečnost.

Věnujte patřičnou pozornost svému zdraví a vyzkoušejte blahodárné účinky lymfatické masáže.

Objednat se můžete již dnes na tel: 774-449252 nebo mailem na m.todarellova@seznam.cz.