fbpx
portrait-square-11

Michaela Todarellová

Terapeutka / masérka

Tak tedy pár slov o mě..jmenuji se Michaela a narodila jsem se na severní Moravě v roce 1970. Svůj domov jsem nalezla v Brně, kde žiji se svou rodinou již víc než dvacet let.

Občas se mě někteří mí přátelé ptají, kdy jsem se začala zajímat o léčebné terapie, o duchovní podstatu života. Na tuto otázku nemůžu než odpovědět, že si nevzpomínám, že bych se kdy o duchovno a zdraví nezajímala. Jak už to ale v životě většinou bývá, musela jsem nejdříve projít tzv. očistcem. Pracovala jsem v různých oborech, velmi nepodobných tomu, co jsem bez ustání studovala jako ezoterické vědy, alternativní medicínu, duši a sny, významy tarotových karet a dalších příbuzné oblasti.

Když jsem získala mnohé zkušenosti z obchodu a ve své mateřské firmě se dostala na to nejvyšší možné místo, uvědomila jsem si, že to, co by mě uspokojovalo víc, je moci pomáhat lidem nacházet jejich cestu ke zdraví.

Jak už jsem předeslala, můj předchozí život byl velkým očistcem. Ten mě naučil vidět souvislosti, které měly předtím jen nejasné kontury. Pochopila jsem, že všechno se vším souvisí a že neexistují náhody. Pochopila jsem, že nám život dává impulzy, které je lépe vyslyšet. A že život může být přes veškeré problémy a překážky nádherný a uchvacující.

Studovala jsem mnohé obory, ale nakonec mě nejvíce oslovila reflexologie nebo-li reflexní terapie a různé energetické terapie. Tak jsem se před 15ti lety nechala zasvětit do 1. stupně reiki a vzápětí, pár měsíců nato jsem absolvovala 2. stupeň. Následovalo studium numerologie – vědy o číslech. Pak jsem se vyškolila v kurzu reflexní terapie plosky nohou a dále absolvovala kurz reflexní terapie lymfatického systému. Před deseti lety jsem se oddala studiu homeopatie a od té doby s její pomocí pomáhám lidem s nejrůznějšími fyzickými, i psychickými problémy. Snad odjakživa pracuji s energií a energetickými centry – čakrami, a již víc než dvacet let medituji s tarotem, který mi pomáhá vidět jasněji jinak nejasné souvislosti.

Můj obor je má cesta. Je to cesta na celý život. A děkuji z celého srdce za to, že po ní smím kráčet s plnou důvěrou a vírou.

Reiki ošetření

60 minut

Výklad karet – poradenství

60 minut

Klasické a speciální masáže

60 minut

Hlubinná abreaktivní psychoterapie

Regresní terapie – HAP

při sezení delším než 3 hodiny cena nepřesáhne 2 400,- , jinak 60 minut

Bachova terapie – konzultace a namíchání kapek

Zahrnuje: homeopatické vyšetření, Bachovu terapii, emoční uvolňování a ošetření Reiky. 60 minut

Homeopatie – vyšetření a výběr léku

Až 2 hodiny

''Relax a odpočinek je důležitý a tady je to správné místo, doporučuji!’'

Martin Zembinský

''Mohu vřele doporučit, skvělý přístup, uvolňující a příjemná masáž, jde vidět že Míšu práce baví za mě top''

Michaela Bělíčková

''U paní Michaely jsem vyzkoušela masáže, bachovky, homeopatika i tarot a byla jsem velmi spokojená. Myslím, že hlavní esencí je paní Michaela, její moudrost, skromnost, její duše Pomohla mi v nelehkých životních situacích. ‘'

Pavla Kociánová

Řešíme příčiny problémů, nikoliv pouze důsledky

therapist-08

Co se děje s nezpracovanými traumaty?

 

Pokud nějaké trauma nebylo zpracováno a vyřešeno, provází jeho následky člověka po celý život. Jeho trauma totiž bude restimulováno (znovu oživeno) jakýmkoliv odpovídajícím podnětem. Dokud není nalezena příčina potíží a není zpracována při terapeutickém sezení, není možné, aby se člověk vyhnul restimulacím této příčiny.

 

Naplánovat si první sezení je snadné!

w

Vyplňte formulář

Domluvíme si termín

Terapie může začít

Nejčastější otázky a odpovědi

Co to je Regresní terapie?

  • Regresní terapie je účinná metoda psychoterapie založená na hledání a zpracovávání minulých traumat, které jsou příčinou současných potíží

Jaké potíže se mohou HAP terapií řešit?

  • Potíže jakékoliv fyzické, psychické, mentální i duchovní povahy – které vznikly jako následek traumatu prožitého v minulosti – a to kdykoliv na časové ose od současnosti zpět do minulosti (= regrese)

Co konkrétně se dá řešit regresí?

  • Kompletní výčet potíží zde nelze z pochopitelných důvodů uvést, protože by jich spousta byla opomenuta, ale pro představu uvedu aspoň některé – psychosomatické potíže, chronické bolesti (hlavy, zad, končetin, trávicí potíže, atd.), dlouhodobá únava, ztráta vitality, poruchy spánku, nervozita, strachy a fobie, úzkosti, poruchy příjmu potravy a nadváha, vztahové problémy, nízká sebedůvěra, poúrazové a pooperační stavy, atd.

Co když si na nic nevzpomenu?

  • Na nic si nemusíte vzpomínat. Budeme pracovat s asociacemi, a to, aby terapie zdárně probíhala, je úkolem terapeuta. Klient k tomu nepotřebuji nic.

Jak dlouho trvá sezení?

  • Obvykle 2 hodiny, to je minimum, se kterým je nutno počítat. Ale není ani výjimkou delší sezení. Vše záleží na tom, kolik událostí spojených s daným problémem se na časové ose nachází a také na tom, jak rychle klient postupuje. Žádné sezení není možné přerušit, aniž by se zpracoval celý řetězec událostí související s problémem. Jinak by stále docházelo k restimulaci potíží.

Je odstranění traumatu trvalé?

  • Pokud projdeme veškeré události v minulosti, ať blízké či vzdálenější, které souvisí s daným problémem, a pokud zpracujeme příčiny potíží, nebudou se v životě klienta už dále restimulovat a nebude na ně tedy reagovat, resp. bude reagovat neutrálně – v tom okamžiku může být regrese považována za zdárně ukončenou.

Dejte mi o sobě vědět

Společně najdeme řešení

+420 774 449 252

Třískalova 4, 638 00 Brno – Lesná

m.todarellova@seznam.cz

Reiki ošetření

60 minut

Výklad karet – poradenství

60 minut

Klasické a speciální masáže

60 minut

Hlubinná abreaktivní psychoterapie

Regresní terapie – HAP

při sezení delším než 3 hodiny cena nepřesáhne 2 400,- , jinak 60 minut

Bachova terapie – konzultace a namíchání kapek

Zahrnuje: homeopatické vyšetření, Bachovu terapii, emoční uvolňování a ošetření Reiky. 60 minut

Homeopatie – vyšetření a výběr léku

Až 2 hodiny